5,790
edits
(+ TTK Shaders) |
(+) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Carthage 0100.jpg]] || Carthage 0100 || Random Future War Cult Package reward || Legendary | | [[File:Carthage 0100.jpg]] || Carthage 0100 || Random Future War Cult Package reward || Legendary | ||
|- | |||
| [[File:Chalcedony.jpg]] || Chalcedony || || Legendary | |||
|- | |- | ||
| [[File:Chanson de Geste.jpg]] || Chanson de Geste || || Legendary | | [[File:Chanson de Geste.jpg]] || Chanson de Geste || || Legendary |