Xûr, Agent of the Nine/Inventory History: Difference between revisions
From Destinypedia, the Destiny wiki
(Week 46) |
(Week 47) |
||
Line 335: | Line 335: | ||
|[[Patience and Time]] | |[[Patience and Time]] | ||
|Chest Engram | |Chest Engram | ||
|- | |||
|47 (07/31/15 - 08/02/15 | |||
|[[No Backup Plans]] | |||
|[[Knucklehead Radar]] | |||
|[[Claws of Ahamkara]] | |||
|[[SUROS Regime]] | |||
|Helmet Engram | |||
|- | |- | ||
|} | |} |